Programma nr. 201 100 m vlinderslag Dames      
      Inschrtijd   Gezwotijd    
Sabrina Dessens   1.40.10   1.48.34   4e
Fien Groot   1.31.51   1.28.10 Pr 4e
Lenthe Heerens   Nt   2.03.12   Dis VO
Marion Sijbesma   1.34.27   1.41.88   2e
               
Programma nr. 202 100 m Rug Heren        
Sam Gebhard   1.22.88   1.16.83   Dis RD
Brecht van Kuijk   1.11.97   1.14.59   2e
Wibout Rustenburg   1.15.25   1.11.89 Pr 1e
               
Programma nr. 203 50 m rug dames        
Nienke Putters   Nt   1.03.19 Pr 3e
               
Programma nr. 204 50 m schoolslag Dames      
Shannon van den Berg 0.52.01   0.53.27   7e
Joey Mulder   Nt   0.57.35   15e
Lars Mulder   Nt   1.00.01   22e
Sven Oldenbroek   0.51.76   Nt   Dis SL
Jesse Putters   0.54.60   0.56.23   12e
Caitlyn Rose Botes   0.56.25   0.57.87   16e
Puck Witjes   0.54.97   0.54.43   Dis AA
               
Programma nr.205 200 m schoolslag Dames      
Sabrina Dessens   3.26.07   3.51.68   4e
Fien Groot   3.45.88   3.41.99 Pr 4e
Lenthe Heerens   Nt   3.47.04 Pr 1e
Marion Sijbesma   3.33.84   3.46.83   3e
               
Programma nr. 206 200 m Wisselslag Heren      
Sam Gebhard   2.41.86   2.42.52   2e
Brecht van Kuijk   2.35.31   2.37.72   2e
Wibout Rustenburg   2.42.80   2.39.27 Pr 1e
               
Programma nr. 207 50 m vrije slag Dames        
Nienke Putters   0.54.28   0.57.43   2e
               
Programma nr. 208 100 m vrije slag Dames      
Shannon van den Berg Nt   1.45.17 Pr 14e
Joey Mulder   Nt   1.38.86 Pr 10e
Lars Mulder   Nt   2.00.96 Pr 24e
Sven Oldenbroek   Nt   2.00.19 Pr 23e
Jesse Putters   1.47.62   1.52.16   19e
Caitlyn Rose Botes   1.48.69   1.39.59 Pr 11e
Puck Witjes   1.41.75   Nt   Dis AA
Lenthe Heerens   1.47.46   1.37.54 Pr  
               
               
               
Programma nr. 209 100 m Wisselslag Dames      
Sabrina Dessens   1.27.78   1.40.50   4e
Fien Groot   1.26.36   1.26.33 Pr 4e
Lenthe Heerens   Nt   1.50.88 Pr  
Marion Sijbesma   1.23.33   1.30.26   2e
               
Programma nr.210 50 m Vrije slag heren        
Sam Gebhard   0.29.36   0.29.16 Pr 3e
Brecht van Kuijk   0.27.05   0.28.18   2e
Wibout Rustenburg   0.28.25   0.27.48 Pr 1e
               
programma nr. 212 4 x 50 m Wisselslag est. Dames      
Sabrina Dessens Rug     2.51.57   6e
Lenthe Heerens School          
Fien Groot Vlinder          
Marion Sijbesma Vrije slag          
               
Programma nr. 214 400 m vrije slag  Heren      
Sam Gebhard   5.14.57   5.06.20 Pr 1e
Brecht van Kuijk   4.56.28   4.58.06   1e
Wibout Rustenburg   5.25.68   5.13.08 Pr 1e
               
               
Dis RD Rugligging verlaten en stuwbeweging gemaakt met arm/of been   
zonder het keerpunt in te zetten (te lang uitdrijven)    
               
Dis SL Het keerpunt-en /of eindpunt met één hand aangetikt    
               
Dis AA te vroeg gestart          
               
Dis VO Met 1 hand aangetikt bij eindpunt      

 

Ga naar inschrijfformulier

Trainingstijden

  • Maandag 18:00 - 19:30 uur
  • Dinsdag 18:30 - 20:00 uur
  • Donderdag 18:00 - 19:00 uur
  • Zaterdag 10:00 - 11:00 uur
  • Zondag 10:00 - 11:00 uur

 

Uitslagen

Lid worden ?

Ga naar inschrijfformulier

Sponsors